reklama

reklama

Whyte – Vracíme Vaše peníze zpět ke kořenům

Whyte jsou anglická kola se zaměřením na trailové a enduro jezdění (a nejen to…), která jsou v Čechách a na Slovensku již druhým rokem nabízena formou přímého prodeje prostřednictvím distributora, naší společnosti Made For Trails s.r.o..

(tisková zpráva – Whyte / Made for Trails s.r.o.)

Tento prodejní model nám umožňuje se nejenom věnovat přípravě Vašich kol s tou největší péčí a individuálním přístupem, ale dává nám také možnost rozhodovat se, jak budou použity peníze z prodeje. Neprodáváme naše kola po tisících, ale chceme z těchto biků, které si Vy bikeři u nás pořídíte, odvést část zpět ke kořenům, na traily, na místa, kde všichni jezdíme. 

Sami traily budujeme nebo pomáháme udržovat a tak víme, jaké úsilí to představuje a kolik financí to spotřebuje. Proto jsme se rozhodli, jak jsme v naší loňské výzvě Černý pátek avizovali, věnovat zisk z této akce 200€ tam, kde je ho opravdu potřeba.

Neziskovce, která v Česku nebo na Slovensku dobrovolnicky a legálně buduje traily bez velké státní podpory a dotací. Prostě kopáčům trailů, srdcařům. Pro tento rok padla volba na neziskovku KoLesom o.z. a jejich Laskomerské Singletraily v Bánské Bystrici (bbtrails.sk)

Parta kolem Paliho vybudovala a provozuje v Laskomerské dolině přes 10 km trailů a má velké plány i do budoucna. Nyní i díky Vašim penězům postavili nový pumptrack, který otevírají právě o tomto víkendu, v sobotu 30. 6. 2018.

Přejeme chalanom z Bystrice GOOD RIDE! 

S nápadem „bojkotovat“ černý pátek jako svátek konzumu a slev přišla americká outdoorová firma Patagonia, která veškeré utržené peníze ze svého celosvětového prodeje v tento den věnuje na fond 1 % pro planetu. My jsme tuto inspiraci částečně převzali, a tak každý rok vracíme Vaše peníze ke kořenům, na budování trailů.

Tým Made for Trails s.r.o., 

distributor a prodejce WHYTE BIKES pro ČR a SR

reklama

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 4)