reklama

Kopřivná Bike Festival 2018 zná svůj termín!

Kopřivná Bike Festival je akce, která v sobě kombinuje testování kol, závodění, různé soutěže a doprovodný program pro bikerky, bikery, ale i děti. Ve zkratce se jedná o víkend plný bikování, kde se rozhodně nenudíte.  V roce 2018 se odehraje v termínu 2.-3.6. 

(oficiální pozvánka)

Zázemí Ski Areálu Kopřivná nabízí dokonalé podmínky pro ježdění a stačí si jen vybrat, jestli budete využívat lanovku a lítat po některé ze zdejších tratí z kopce dolů, anebo si budete užívat pohodu na přilehlých trailech v okolí.

V letošním roce k nám zavítalo přes 500 bikerů a k dispozici bylo kolem 150 testovacích kol, především celoodpružené, na které jinde na testování třeba ani nenarazíte. Závody, soutěže a další doprovodný program v sobě zkombinovaly zábavu a pohodovou atmosféru, kterou si snad všichni užívali (viz fotogalerie na konci článku).

Začátek června je pro nás už typický termín, a tak vás opět všechny zveme 2.-3. června 2018 na víkend plný bikování do Ski Areálu Kopřivná v Malé Morávce na Kopřivná Bike Festival 2018. Už potřetí se tu bude konat tento festival a pevně věříme, že se nám jej opět podaří vylepšit a udělat zábavné dva dny pro všechny návštěvníky. Naším cílem je během celého víkendu nabídnout co nejpestřejší ježdění, závodění, ale především testování kol od světových značek.

Co bude v 2018 nového a na co vše se můžete těšit už nyní?

  • nová nejmodernější šestisedačková lanovka
  • 5 závodů a nejrůznější soutěže během celého víkendu
  • nová disciplína na neděli, která zaručí skvělou zábavu a adrenalin
  • nové překážky a úseky na místních tratích
  • nové a vylepšené zázemí celého areálu

Nebude chybět tolik oblíbený noční sjezd po FunTrailu, zopakujeme také klasický dual slalom, ochuzeni nebudou ani příznivci elektrokol, v neděli vyzkoušíme nový formát sjezdu a tak bychom mohli pokračovat dál a dál. K tomu přidáme soutěže v depu celého festivalu (bunny hop contest nebo král manuálu) a k dispozici bude i zábava pro děti!

Postupně vás budeme informovat o všech novinkách a detailech a věříme, že za námi do Malé Morávky na Kopřivná Bike Festival začátkem června 2018 dorazíte.

Sledujte nás na FB nebo na internetových stránkách www.koprivnabikefestival.cz

Budeme se na vás těšit

reklama

Foto: Ski Areál Kopřivná