reklama

reklama

BIRELL BIKEFEST 2017 26. – 28. květen 2017 ǀ Bikepark Kálnice

Poslední květnový víkend bude již tradičně patřit za našimi východními hranicemi akci Birell BikeFest a všem fanouškům kol. Tři dny nabité biky a sportovními akcemi mají co nabídnout každému již posedmé v řadě!

(tisková zpráva)
Birell BikeFest 2017 začne v pátek 26. května 2017 v bikeparku Kálnice u Nového Města nad Váhem a vyvrcholí v neděli oblíbeným maratonem. Letošní festival potrvá celé tři dny. To znamená více času na soutěžení v jedné z 11 disciplín, nebo na testování kol z více než 400 modelů různých značek.

Příznivci strhující atmosféry by si neměli nechat ujít nejextrémnější show festivalu – Garmin Slopestyle, která je již potřetí součástí Freeride Mountain Bike World Tour s bronzovým statusem. Zařazení v této sérii je zárukou mezinárodní účasti špičkových riderů, kteří předvedou své nejlepší skoky a lety.

reklama

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 4)

CTM Enduro race prověří kondici i techniku jezdců v různých terénech, a proto tradičně patří k nejvyhledávanějším disciplínám. Navíc se letos stane součástí středoevropské enduro série. Všechny tratě na oblíbeném Kellys BikeFest maratonu zajistí zkušený tým Slovenského cykloklubu. Letos se navíc rozšíří počet kategorií na kratší 23km trati. Více startujících se očekává i v e-bikové kategorii.

Na Birell BikeFestu 2017 můžete zažít neopakovatelnou atmosféru největšího festivalu kol na Slovensku, a to zcela zdarma. Celé tři dny bude na volné ježdění k dispozici areál bikeparku a všechny tratě. Nejmenší se zabaví v Kenzie dětské zóně. A na ty, co aktivně nejezdí, čeká bohatý doprovodný program.


Novinky 2017

Na Birell BikeFestu nehrozí nuda, ani když zajde slunce. V pátek večer patří hlavní pódium živým hiphopovým koncertům a v sobotu drum&bass tancovačce. Po setmění si ve venkovním kině Red Bull TV Cinema budete také moci vychutnat ty nejlepší bikové filmy.

Organizátoři se i letos zavázali zkvalitnit služby pro návštěvníky. Kromě rozmanitého jídla, posíleného hygienického zázemí, se nemusíte bát přijít nalehko. K dispozici bude pojízdná prádelna Whirlpool s chill out zónou.

Výhodná registrace on-line

Na webu www.bikefest.sk je již nyní spuštěna registrace na všech 11 disciplín Birell BikeFestu 2017. Možná je už i rezervace testovacích kol, přičemž každou chvíli přibývají nové modely.
Největší výhodou včasné registrace je zvýhodněná cena. Každý, kdo se zaregistruje do 11. května 2017, získá také startovní číslo se svým jménem a národností.

V předstihu také doporučujeme rezervaci kola na testování. Čím dříve se pustíte do výběru svých testovacích favoritů, tím více možností budete mít! Kromě toho samozřejmě ušetříte nejen peníze, ale i čas, který můžete na místě věnovat naplno testování. Na výběr bude více než 400 testovacích kol, včetně úplných novinek a e-biků. Rezervace testovacích kol jsou již spuštěny a průběžně přibývají nové modely.

Organizátoři také nabízejí možnost úrazového pojištění závodníků a odpovědnosti za škodu při testování kol. Pojistit se můžete výhradně on-line při registraci na závody nebo při rezervaci kola na testování. O důvod víc registrovat se on-line v předstihu!

Náladu z BIRELL BIKEFEST 2016 si můžete připomenout v reportáži z ročníku 2016 nebo níže na videu.  

Více informací najdete na www.bikefest.sk

Foto: Birell Bikefest