Prodavač pro maloobchodní prodejnu firmy PELLS (kariéra)

Baví vás práce s lidmi? Zajímáte se o cyklistiku a cyklistické technologie? Jste ten typ, který rád vidí každého nového zákazníka? Máte dar výřečnosti a rozumíte si s počítačem? Aktuálně hledáme nového kolegu pro maloobchodní prodejnu firmy PELLS (Prodejna Pell’s Brno).

 Co budete dělat?

  • Komunikovat se zákazníky, poskytovat jim kvalitní servis a budovat dobré vztahy
  • Prodávat a radit s výběrem jízdních kol i komponentů a doplňků
  • Připravovat a kompletovat objednávky
  • Připravovat a montovat jízdní kola, podílet se na jejich servisu
  • Podílet se na chodu prodejny, přijímat a doplňovat zboží, udržovat prodejnu v reprezentativním stavu
  • Podílet se na firemních akcích – veletrzích, výstavách, závodech

Co po Vás požadujeme?

  • Zkušenosti s prodejem
  • Dobrá znalost sortimentu jízdních kol je velkou výhodou, pokud ji nemáte, rádi vás na začátku zaškolíme
  • Zaujetí pro zákazníka, ochotu, příjemné vystupování, obchodní nadání
  • Pracovitost
  • Pečlivost
  • Ochotu rychle a efektivně se učit
  • Schopnost pracovat na počítači a zvládnout v krátké době firemní software
  • Řidičský průkaz sk. B výhodou
  • Aktivní znalost angličtiny nebo němčiny je vítaná, není však podmínkou
  • Nekuřák/nekuřačka

Jak to vypadá po nástupu?

  • získáte komplexní zaškolení k produktům, práci s pokladnou, firemními procesy a chodem prodejny
  • budete mít podporu šéfa i kolegů, ale počítejte se samostudiem katalogu i technických pojmů, pokud je neznáte
  • budete obsluhovat zákazníky, pomáhat jim s výběrem vhodného kola, doplňků, komponentů a oblečení
  • budete kompletovat objednávky a připravovat zákazníkům kola, někdy i na počkání
  • budete zákazníkům radit s technickými problémy
  • budete se podílet na chodu prodejny a zlepšovat její vzhled

Co Vám nabízíme?

  • Práci na plný úvazek – hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • možnost pracovat ve stabilní firmě s bohatou historií, kterou zákazníci vnímají jako velmi spolehlivého a vstřícného výrobce a dodavatele
  • rozmanitou a perspektivní práci s atraktivním produktem
  • firemní zázemí pro kvalitní servis zákazníkům, budete mít vše, co k práci potřebujete, abyste pracoval efektivně
  • vaše odměna bude přímo úměrná výsledkům prodeje – pokud budete kopat za firmu, maximálně vás podpoříme a vaši práci oceníme
  • rodinnou firemní kulturu a mezilidské vztahy
  • zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, slevy na firemní výrobky, firemní akce)
Pokud vás pozice zaujala, pošlete svůj životopis s motivačním dopisem na e-mail: prace@pells.eu

Kontaktní osoba: Vedoucí prodejny Tomáš Vítek