reklama

reklama

The North Face Diva kempy 2015 (pozvánka)

The North Face Diva kempy 2015 (pozvanka)O loňské The North Face Diva kempy byl nemalý zájem a řada dívek a dam se nás již ptala, zda nevíme, jak to bude s jejich pokračováním v roce 2015. Nyní to již víme! Letos budou dokonce čtyři víkendy od holek pro holky s holkama!

(text: Bára a Iva, Foto: Barbora „BeeBee“ Berdychová)
Prostě jsme si řekli: „Dost!“ Kempů jsou tři mraky, uděláme si weekend od holek pro holky s holkama! Loni jsme odzkoušely, letos to pořádně rozjedeme.

Kdy?

Jarní data
24. – 26.4.2015
12. – 14.6.2015

Podzimní data
4. – 6.9.2015
1. – 4.10.2015

The North Face Diva kemp vol. II

reklama

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 4)

Kde: Bedřichov v Jizerských horách
Co: Never Stop biking weekend pro holky, co se nebojí počasí ani výzev a dřinu na kole chtějí kompenzovat relaxací v podobě jógy a pohodové společnosti.
Za kolik: 3 490 Kč  // Pro účastnice z loňska 3 190 Kč

Co vás začátkem října v Jizerkách čeká a nemine? Dobré jídlo, jóga, společné vyjížďky, holčičí povídačky a vzájemný hec.

KOUČOVÉ:
S všestrannou bikerkou a skvělou koučkou Ivou Pechoutovou vás vezmeme na pečlivě vybraná místa v Jizerských horách, která máme nejen rády, ale víme, že nácvik techniky na nich bude pro vás přínosem.

Na místě vždy zastavíme, kouč ukázkově najede úsek, vysvětlí techniku a my zopakujeme. Dle počtu přihlášených připravujeme maximálně dvě skupiny po 8 osobách a budeme se vám snažit zajistit i video koučing, abyste své chyby neopakovaly.

Dalšími trenéry v záloze jsou Štěpán Holý – pedagog, didaktitk, sportovní všeuměl a klidná síla kempu. A Honza Pechout, lokál s nadměrnou energií, znalostí i těch nejzapadlejších trailů a technickou zdatností, která vám nedá spát.

The North Face Diva kemp vol. II

FILOZOFIE:
Chceme se vzájemně motivovat a v rámci vyjížďky – najet v klidu pasáže, které se můžou na první pohled zdát jako oříšek, ale rozhodně nejsou neskousnutelné.

Víkend je určen pro zdatné i začínající riderky. Naší snahou je se vzájemně motivovat v dívčím kolektivu a posouvat tak své schopnosti. Pokud někdo nějaký úsek neprojede, tak ho prostě protlačí. Tragédie se nekoná! Radost a nadšení je důležitější.

Vstupenkou „do hry“ je zaplacení účastnické částky (přihlášky na mail info(at)apartmany-bedrichovka.cz, předmět mailu DIVA KEMP) a přivezení pochutiny vlastní nebo cizí výroby, která nejlépe charakterizuje tvůj styl jízdy. Takže chilli papričky, prostě značí, že si vostrá holka.

The North Face Diva kemp vol. II

JÍDLO:
Vařit nám bude formou polopenze úspěšné duo Týna a Ondra, kteří se věnují vaření s láskou a své umění propagují na úspěšném blogu Mikyna v kuchyni) a nově otevřeli Mikyna Point bistro v Liberci.

Připravovat pro vás budou zdravé a dobré vegetariánské pokrmy. Rohlík a paštika nebude. Zážitek však zaručen!

RELEXAČNÍ CVIČENÍ A PŘEDNÁŠKY
Uvědomujeme si, že je třeba dřinu na kole kompenzovat uvolněním těla i mysli.
Pod dozorem zkušených lektorů nás čeká šedesát minut jógy nebo jiného relaxačního cvičení.
Dle aktuálního data kempu se můžete těšit na různé typy přednášek. Čeká vás například představení techniky odblokování negativních stavů – tzv. Faster EFT, přednáška o základech údržby kola nebo návštěva profesionální musherky Jany Henychové s pejskem.

The North Face Diva kempy 2015 (pozvanka)

BIKE FASHION:
Týna Havlíčková z e-shopu SheBikes.cz (www.shebikes.cz) přiveze na kemp dívčí bike oblečení, které bude možno omrknut, ozkoušet a případně na místě výhodněji zakoupit. Těšte se na náš oblíbený Dakine.

UBYTOVÁNÍ:
Apartmány Bedřichovkawww.apartmany-bedrichovka.cz

K dispozici jsou apartmány o dispozici 3+1. Jeden apartmán je určen pro 5-6 osob.

To znamená, že v pokoji jsou vždy maximálně dvě slečny.

Pokud má někdo z vás chuť přijet i s přítelem, není problém, rádi ho ubytujeme a zajistíme mu polopenzi. Cena: 1 550 Kč / víkend.

The North Face Diva Kemp vol. II - pozvánka

INFO MAIL:
Jakékoli dotazy prosím směřujte do mailu info(at)apartmany-bedrichovka.cz. Rádi odpovíme!

Doufáme, že se vám víkend zaryje hluboko pod kůži hluboko a na památku zůstanou skvělé vzpomínky a taky pár fotek od organizátorky a profesionální fotografky Barbory „BeeBee“ Berdychové (www.barboraberdychova.com).

The North Face Diva Kemp vol. II - pozvánka

Co dodat
Emaily, které jsme dostaly po předchozích kempech nám udělaly ohromnou radost a motivovaly nás pokračovat.

Lucka:
„Díííky moc. Fakt úžasný víkend!“

Bára:
„Byl to nejlepší kemp, kde jsem byla.“

Diva_kemp-2015-thPetra:
„Ahoj Báro,
přidávám s k Lůce s velkým poděkováním. Ačkoliv mám z nových kolektivů i zkušeností vždy velkou trému, bylo to s vámi moc fajn. Skvělej nápad i provedení a taky příležitost potkat holky se stejnou zálibou.
Barčo, organizačně super, až zpětně si uvědomuju, kolik lidí nás tam obskakovalo. Apartmány čisťounký. Navíc máš schopnost vytvořit takovou příjemnou přátelskou atmosféru, což já fakt oceňuju. Díky za krásný fotky…

Teda rezervy jsou vidět, ještě by to tak 5-10 kempů chtělo.
Jóga i jídlo taky skvělá zkušenost (a to jsem roztržitý masožravec. Už se těším na to Týny bistro. Doufám, že se tam bude prodávat i ta lahodná višňovo-čokoládová marmeláda. Z jógy jsem zas k mému překvapení cítila mezilopatkové svalsvo, které bych potřebovala posílit jako sůl.
Ivo, na kole je na Tebe ultra krásnej pohled. Jako by to bylo samozřejmý. Děkuju za „piplavej“ přístup, opakovaný vysvětlování. Chtělo to velkou trpělivost.
Koncept kempu nám umožnil vyzkoušet si i to, do čeho bychom se normálně nepustily a tak trochu posunout své hranice, k čemuž teda významně přispěli i kluci „chytači“.

Prostě vám všem ještě jednou moc děkuju. Ať se daří!“

Těšíme se na vás!

Partnery akce jsou: The North Face, Dakine, SheBikes.cz, Sony Action Cam, Coolich a Mikyna v kuchyni.

Pro bližší předtsavu o tom, co vše se na takové akci děje si přečtěte reportáž z loňského The North Face Diva kempu na BikeAndRide.cz

The North Face Diva kemp vol. II

The North Face Diva kemp 2014

The North Face Diva Kemp vol. II - pozvánka