reklama

reklama

Soutěž Bell Super Photo Battle – odstartováno

Soutěž Bell Super Photo BattleSvrbí vás prsty, ale nechce se vám ven do zimy – zůstaňte u počítače, alespoň na chvíli. Kluci z Trail-Busters.cz totiž startují zajímavou soutěž bikových fotografií, ve které se proti sobě střetnou nejlepší snímky v napínavém play-off.

Systém hry je jednoduchý. Zúčastnit se může každý, kdo zašle svou bikovou fotku. Z přihlášených záběrů vybere porota 16 nejlepších, které se systémem play-off, tedy vyřazovacím soubojem dvojic, budou snažit probít až do finále. Celkový vítěz dostane kameru GoPro a žhavou novinku – špičkovou all-mountain helmu Bell Super. To ale není všechno. Ze všech účastníků soutěže bude následně vylosován ještě jeden šťastlivec, který získá další GoPro!

Bikové fotky do Bell Super Photo Battle můžete posílat do 15. února. Takže honem honem prohledat foto archívy! Nepropásněte šanci vyhrát parádní ceny, které do soutěže věnoval český dovozce značky Bell, firma Progress Cycle.

Kompletní pravidla soutěže najdete na www.trail-busters.com, nejčerstvější novinky pak na facebooku www.facebook.com/trailbusters

Soutěž Bell Super Photo Battle