reklama

reklama

DRESSLER CAMP 012 – pozvánka

Dressler Camp 012Přijměte pozvání na kemp Pepy Dresslera, který je přes své trialové zaměření vhodný i pro běžné XC jezdce. Můžete se naučit lépe ovládat své kolo a také se dobře pobavit a zajezdit si! Takže píšeme do diářků – 3.-8.července, Tanvald, DRESSLER CAMP 012!

*Více vám o celé akci prozradí sám Pepa Dressler

Dressler Camp je tréninkově-závodní festival určený nejen pro trialisty, ale pro všechny, kteří se chtějí s kolem bavit a hrát, chtějí se něco naučit, vyzkoušet, uvidět, uslyšet a zažít. Vše pod heslem campu: Trial, fun and rock ´n´roll.
Dressler Camp 012

Dressler Camp se v posledních letech stává jednou z největších trialových akcí v Evropě a každý rok na něj přijíždí víc a víc jezdců ze zahraničí. Letos nově z Norska a Izraele.
Dressler Camp 012

Na camp jezdí samozřejmě hlavně vyznavači trialu na kolech, motorkách a jednokolkách všech úrovní. Od začátečníků předškolního věku až po borce patřící mezi světovou špičku. Celé rodiny i osamělí nadšenci hledající cyklistické kamarády.
Zajímavou zkušeností ale může být i pro běžné xc jezdce, kteří mohou přijet třeba jen na pár dní. Vyzkoušet si trialová a freeride kola a jednokolky, něco se naučit ze základů ježdění ve škole ježdění, okoukat něco od nejlepších jezdců, fandit při závodech a bavit se při večerních party a koncertech a nebo si třeba vyrazit na vyjížďku po okolních horách.

Dressler-Camp-012Přes den se na Campu trénuje a odpoledne se zpravidla závodí. Během šestidenního Campu se uskuteční šest hlavních contestů, které ještě doplňuje několik menších. Za zmínku určitě stojí čtvrteční světová premiéra 4X-Trialu, který bude velmi napínavým nástupcem oblíbeného závodu ve speedtrialu. Páteční den bude patřit motocyklovému trialu a večer vyplní Freestyle Trial Contest pro kola, motorky i jednokolky s následným rockovým koncertem dívčí kapely K2. V sobotu se po celý den pojede biketrialový a jednokolkový závod s večerním finálem a hlavním koncertem a afterparty. Dressler Camp v neděli uzavře extrémní Monty Eliminator Race.

Nebojte se a přijeďte se něco naučit a pobavit se do Tanvaldu!

Pepa Dressler

Veškeré informace a podrobný program DC012 naleznete na adrese www.dresslercamp.cz