reklama

reklama

Lago di Garda – POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA!

BnR & V-Tour - Garda TripHola, hola, GARDA volá! Léto je v českých zemích definitivně za námi, přesto nemá cenu věšet hlavu. Chcete-li se ještě trochu ohřát a zabikovat si po stezkách zalitých jižním sluncem, nemusíte si hned kupovat letenku na Kanárské ostrovy nebo zájezd do Maroka. Pojeďte s námi na GARDU!

Využijte státního svátku 28. září (Den české státnosti), který letos připadl na středu, a udělejte si malou bikovou dovolenou na konci září. Stačí pouhé dva dny volna a můžete si užívat plné čtyři dny famózní cyklistiky v okolí italského jezera Lago di Garda. V místě, které mnozí považují za meku evropského bikingu. Odjíždíme ve středu 27. září z Brna se zastávkou v Praze, případně i v Plzni (bude-li zájem). Návrat v neděli 2. října

Na konci září na Gardě bývá příjemné středomořské klima, proto můžete ještě na chvíli odložit dlouhé dresy a elesťáky. Sebou si ale rozhodně vezměte větrovky a návleky, jelikož naše výlety nás zavedou až do výšek okolo 1800 m nad mořem! Prakticky stejnou výšku zdoláme při sjezdu zpět k jezeru Garda, které leží ve výšce pouhých 60 m!
BnR & V-Tour - Garda Trip

Jelikož je tento zájezd kombinovaný (MTB a via ferraty) nemusíte celý pobyt strávit v sedle, ale můžete se rovněž nasoukat do ferratového setu a vydat se pokořit skalní stěny ve známé lezecké oblasti u městečka Arco.
V-tour - Lago di Garda - feratty

Možná přijde i kouzelník…

Pokud se vše zdaří, tak by nás měl na místě navštívit i veleznámý extrémní jezdec Richard „Gaspi“ Garsperotti, který stojí za projektem výukových FR kempů simpleride.cz nebo za exotickými výlety s kolem do Maroka bikingmorocco.com Jistě rád věnuje autogram všem, kteří budou mít zájem a při večerním posezení v kempu povypráví o svých dobrodružstvích s kolem. S tímhle týpkem slovo nuda přestává existovat!

Informace

Neváhejte tedy příliš dlouho, kapacita našeho autobusu je (týden před odjezdem) již téměř plná.

Podrobné informace, itinerář, cenu a přihlášky najdete na stránkách pořádající
cestovní kanceláře V-Tour.

Obecné informace o tomto zájezdu najdete v již dříve uvedené pozvánce
V-Tour & BikeAndRide trip, Lago di Garda.

A aby toho nebylo málo, tady je ještě jedno zajímavé video z Gardy, jak si tamní traily užívali RICHIE SCHLEY & MANFRED STROMBERG

RICHIE SCHLEY & MANFRED STROMBERG ENJOY THE FASCINATION OF ENDURO RIDING / ROTWILD E1 AT LAGO DI GARDA from rotwild bikes on Vimeo.

*Tady ještě pár foteček pro další inspiraci…
FOTO: Štěpán Hájíček