EUROBIKE – fotogalerie #1

Eurobike 2013 - cast 1Po roce Vánoce přicházejí… Do Vánoc nám ještě pár měsíců zbývá, zato Eurobike se koná již nyní! Po kolikáté jsem tu? Po sedmé, osmé nebo deváté? Měl bych to spočítat, abych věděl, kdy oslavit výročí. Každopádně pojďte s námi sdílet něco atmosféry a novinek z této obrovské každoroční show!

S připojením k internetu to zde není zrovna sláva, každopádně se mi podařilo „ukrást“ na chvíli datový kabel a tak sypu na web první várku fotek. Popisky si necháme na později, až na to bude čas. Teď zas hurá do víru dění… Dneska mě, krom jiného, čeká setkání u Canyonu a na SRAM stánku, kde jsem si vyžádal exkurzi do nitra vidlice RockShox Pike.

Foto: Štěpán Hájíček | Jakub Douda

Líbí se vám článek? Podpořte nás na vaší sociální síti. Díky
 • maximus

  Není tohle ten nový C Polygon? http://www.bikeandride.cz/wp-content/gallery/euro

  • Ano, jak říkáš. Je to karbonové enduro s prozatímním názvem Polygon PLG-04, zřejmě budoucí Collosus.

   • maximus

    Dost se mi to líbí. Štěpáne, nějaké postřehy na 650B? Je to tahák a nebo to funguje? Na 29tku se bojím, ta je moc vysoko.

    • Štěpán Hájíček

     650B je i není tahák na kprachy. Rozdíly v jízdním projevu tam nějaké jsou, ale nikterak zásadní. Jirka Fikejz, který dokáže techniku dostat na doraz říkal, že rozdíl docela cítí. Že je jeho nový Patriot oproti Cultu v těžkém terénu stabilnější, jistější mezi šutry a drží o něco lépe. Měnit šestadvacítku jen kvůli kolům je zbytečné, pokud ale někdo o novém kole uvažuje, beru za pozitivní to, že jej k finálnímu rozodnutí dokope právě nový průměr. Proto se v zásadě i dělal a je o něj takový humbuk. Aby se znovu rozhýbal bussines!
     My alespoň máme o čem psát 😉