UK Gravity Enduro Series #1 (video)

UK Gravity Enduro Series #1Na Britských ostrovech před časem odstartoval nový seriál závodů pojmenovaný UK Gravity Enduro Series. První zastávka se odehrála v parku Afan v jižním Walesu za chladného a pro ostrovní stát tradičně deštivého a blátivého počasí.

První kolo tohoto seriálu vyhrál v mužích Dan Atherton a mezi dívkami Tracy Moseley.

Mě osobně na tomto závodu zaujaly dvě věci. V první řadě mi přijde, že tohle je přesně ten typ enduro závodů, jaký bych si chtěl zkusit. Singetraily, žádný mega hardcore sjezd, trať proložená šlapavými úseky. Není nutné, abyste se navlékali do kompletního brnění a rvali si na hlavu integrálku, tak jak je tomu při řadě Alpských enduro klání. A ta druhá věc… Prohlédněte si chlapce Alexe a Joa Raffely, kteří si to vesele drtí na 29″! Tipuju Santa Cruz Tallboy LT?
Devětadvacítky obsadili 4. (Joe Raffely) a 2. místo (Neil Donoghue)

Tvůrci videa si bohužel nepřáli, aby je bylo možné přidat na jiné stránky, proto klikněte na obrázek a dostanete se přímo na jejich Vimeo kanál.

UK Gravity Enduro Series #1

Líbí se vám článek? Podpořte nás na vaší sociální síti. Díky
  • Mates

    Proč se nám pořád někdo snaží podsouvat ty 29tky? Pokud je chceš, tak si je kup. Enduro na 29tkách to je hrůza!!

    • Jen počkej, až začneme pořádně tlačit 27,5"! To bude teprve mela 😀

      Ne, sranda. každý rozměr má něco do sebe, mě to spíš přišlo jako docela dobrá divočina jet takový závod na velkých obručích, proto jsem to vypíchl. Ale proč ne, když to klukům vyhovuje.