Tady jde o život. Line of sight – Trailer k filmu

Tak se můžeme těšit na další pěkný film. Tentokráte ale nepůjde o žádné DH, freeride ani dirt. Tato podívaná nás zavede do tajných závodů messengerů.

Line of Sight je historickým pohledem deseti let do tohoto, nyní již globálního,  fenoménu. Jeho autor Lucas Brunelle za tuto dobu jezdil s nejrychlejšími a nejzkušenějšími urban jezdci světa a vše natáčel svoji kamerou připevněnou na helmě.

Záběry jízdy budou pravděpodobně úplně jiného něž na co jste zvyklí. Ulice a dálnice Mexico City, podmořské dobrodužství Středozemního moře, Velká Čínská zeď, džungle Guatemaly. 30 měst, 20 zemí. Nic pro slečinky.

Více na  lucasbrunelle.com.

Líbí se vám článek? Podpořte nás na vaší sociální síti. Díky
 • Martin

  Podle mne jsou to idioti. A ještě větší demence je se tím veřejně chlubit. Jen svým chováním zvyšují agresivitu mezi účastníky provozu. Speciálně tady v čechách to bude dobrá voda na mlýn…
  Kdyby to byl film o městské dopravě v "mezích zákona" a zdravého rozumu (zákony jsou totiž někdy proti rozumu), tak neřeknu nic. A myslím, že tam by také za 10 let bylo dost akčních záběrů.
  PS: Omlouvám se za vulgarismy, ale tady jsou podle mne na místě.

 • Honza

  Jedině kdo zvyšuje agresivitu mezi učastníky provozu jsou nervozní řidiči aut, tramvaji a autobusů. Řidiči motorových vozidel u nás jsou nejméně TOLERANTNÍ V CELÉ Evropě . Sedí na zadku a akorád nadavaji . Autofilové všech zemi polibte si prdel.

  • nemuzu rict zda-li nejmene tolerantni v EU , ale kdyz jsem po 20 hod za volantem , co jsem projel temer celou Velkou Britanii , Francii Nemeckem vjel do CR tak jsem byl nemile prekvapen. Hlavne pak na D1. Hovada..

 • Štěpán Hájíček

  Takových emocí… Takových neslušných slov… Problematika jízdy ve městě je zjevně ožehavé téma!

  • Bike Air

   Ono se není čemu divit. Emocemi a neslušnými slovy je dílo víc než nabité 🙂