Tereza

tereza votavova

Tereza Votavová

„Křehká“ květinka v sestavě BnR

email: tereza(at)bikeandride.cz
facebook profil

Pár slov úvodem

Holčina z Prahy, která se před asi šesti, sedmi lety zamilovala do kola. Vznikla z toho dost vážná známost a život bez treter a zbaleného travelbagu si momentálně nedokážu představit. Z nezávazného flirtíku se vyklubala celkem závazná spolupráce s pár zajímavými lidmi a značkami, kteří stojí za mými úspěchy a výsledky. Jsou to hlavně moji sponzoři – Giant bicycles, Giro, Fi‘zi:k, CrankBrothers, Shaman racing, Remerx, HumDrum,  Platzangst, Šmrxa shop,  Chrpa sport a trenér Adam Rameš.

Věk a stav

Dvaadvacetiletá, krásná, chytrá, hodná, svobodná bikerka. Stav – dokonalý. Žiju svůj sen. Jezdím za značky, o kterých jsem si mohla nechat jen zdát, baví mě to a pořád ještě mám tu možnost užívat si na kole, protože studuju.

Kde se cítím doma

sem lesní typ. S městem na mě nechoďte. Nejlíp je mi v kopcích. Louky, lesy, zvířata – to mi dobíjí baterky.

Co mám v garáži (v komoře)

Po domě mám ukryto spoustu skvostů. Jezdím za značku Giant, jiná kola u mě tedy nenajdete. Mám je všechny pojmenované, protože jsou to moji nejlepčejšejší kamarádi. Ale jejich jména si nechám pro sebe. Nemůžete o mě vědět zase úplně všechno. Sjezdový drak Giant Glory, fourcrossák Giant STP, silnička co trhá asfalt SCR 2 a v neposlední řadě XC ďábel na řádění do lesa Giant Trance.

Jak to mám ráda (biking)

Nejkrášnější zážitek je asi na fourcrossu. Stát na svěťáku v rampě při nočním závodě?! Neuvěřitelná atmosféra a zážitek k nezaplacení. Ale dračit celý den v Kruškách a nepotkat ani živáčka, to je taky velká paráda. Jen tak si dupat do pedálů a cestou si poskákat a zablbnout na nějakém trailu.

Kde to bylo nejlepší

Všude tam, kde si člověk skvěle zajezdí, užije si krásné počasí, zábavu a přírodu. Děláme to přeci proto, že nás to baví. No, ne?

Kam se ráda vracím

Do Krušek

Kam se chci ještě podívat

Asi jako každý biker, do Kanady. Taky na Costariku a na Filipíny. Andy by taky nebyly k zahození. A les Řáholec. Jo, to je sen.

Vysněný bike

Všechny takový kola teď mám. Doprčic, teda, že tohle budu moct někdy říct, by mě ani ve snu…

Co mám ráda vedle kola

Svalnatý chlapy na kole? Nojo. Jsem jen člověk. Ale bez lyžování, běžek, kytary, potápění, výletů do zemí nikoho a kecek na běhání by byl život asi dost nudnej. A hlavně bez dětí. Mám ty malé uličníky ráda a baví mě s nimi pracovat, učit je nové a nové věci.