BnR people

bikeandride.cz

Kdo a co je bikeandride.cz (BnR)

Virtuálně reálný a reálně virtuální magazín BnR je dílem party nadšených lidí, pro něž je kolo, v mnoha jeho formách, srdeční záležitostí. Na těchto stránkách se přitom chceme s vámi podělit o naše zkušenosti, zážitky, poznatky, fotky a mnohé další.

Na webu bikeandride.cz (zkráceně BnR) najdete informace o zajímavých novinkách, technických i jiných, reportáže z různých akcí a tipy na místa a lokality, kde se dobře bikuje. Chybět nebudou ani testy produktů, stejně jako celých kol. Ty jistě přijdou vhod, když se člověk rozhoduje o koupi nového stroje, nebo třeba hledá možnosti, jak ten stávající vylepšit. Testy jsou ale pochopitelně určeny i pro ty, které „pouze“ zajímá technika spojená s moderní cyklistikou a její vlastnosti v praxi.

Pro technicky zvídavé bude jistě zajímavá také stránka pojmenovaná Tech lab. Zde najdete články věnující se teorii funkce klíčových částí kola (odpružení, brzdy atd.), stejně tak třeba návody, rady a postupy pro servisní práce, které lze zvládnout v domácí dílně.

Témat a rubrik bude do budoucna víc a víc, takže rozhodně je na co se těšit.

Za sebe a všechny, kteří se na obsahu webu bikeandride.cz podílejí a v budoucnu ještě podílet budou, věřím, že se vám bude naše dílo líbit a bude vás bavit stejně, jako nás jeho příprava.

Za team BnR hlavní kormidelník Štěpán Hájíček