Vedoucí prodejny a prodejce MOJEKOLO + další pozice (kariéra)

Klíčovým obsahem našeho webu jsou jízdní kola všeho druhu a ledacos okolo, co ke kolům náleží. Čas od času se do toho zamíchá i nabídka volné pracovní pozice od některého z našich partnerů. Aktuálně jsme byli upozorněni na vícero vypsaných pozic v rámci sítě obchodů MOJEKOLO či společnosti Schindler spol. s r.o.

Abychom z našeho on-line magazínu nedělali čistou inzertní rubriku, ukažme dva příklady, k ostatním se lze dostat jednoduchým kliknutím na odkaz níže směřujícím na příslušnou stránku KARIÉRA na webu MOJEKOLO.cz

Vedoucí prodejny jízdních kol a cyklistického příslušenství (M/Ž) – Mojekolo Zlín

Pro novou pobočku Mojekolo Zlín hledáme kolegu/kolegyni na pozici Vedoucí prodejny jízdních kol a cyklistického příslušenství (M/Ž).

Náplň práce:

  • Vedení a motivace prodejního týmu
  • Komunikace se zákazníky, prodej a poradenství v maloobchodní prodejně.
  • Koordinace skladových zásob a způsobu vystavení
  • Starost o organizaci a chod prodejny
  • Zodpovědnost za rozvoj prodejny a zaměstnanců
  • Odpovědnost za ekonomické výsledky prodejny a spokojenost zákazníků

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Velmi dobrou znalost sortimentu jízdních kol a cyklo komponentů.
  • Obchodní nadání, výborná komunikace, orientace na výsledek a zákazníka.
  • Prokazatelné zkušenosti s vedením týmu výhodou.
  • Základní znalost práce s PC, zkušenosti s ekonomickým systémem K2 výhodou.
  • Dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování.
  • Znalost anglického jazyka výhodou.

Nabízíme:

  • Motivační finanční ohodnocení až 60 tis.hrubého/měsíčně
  • Zaměstnanecké benefity – výrazné slevy na jízdní kola a cyklopříslušenství či pneu.
  • 25 dní dovolené.
  • Stravenky plně hrazeny zaměstnavatelem.
  • Průběžné vzdělávání.

Nástup: Možný ihned

Místo pracoviště: Zlín

Svůj životopis s krátkým popisem Vašeho vztahu k cyklistice prosím zasílejte na email hudecek@mojekolo.cz

Prodejce/prodejkyně jízdních kol a cyklopříslušenství – Mojekolo České Budějovice (M/Ž)

Hledáme na pobočku Mojekolo v Praze kolegu/kolegyni na pozici Prodejce/prodejkyně jízdních kol a cyklopříslušenství (M/Ž).

  • Příprava a montáž jízdních kol.
  • Příjem servisních zakázek, kontakt se zákazníkem.
  • Podíl na organizaci a chodu prodejny.

Požadujeme:

  • Prokazatelné zkušenosti se servisem jízdních kol, praxe výhodou.
  • Manuální zručnost.

Nabízíme:

  • Motivační finanční ohodnocení až 45 tis.hrubého/měsíčně
  • Zaměstnanecké benefity – výrazné slevy na kola a cyklopříslušenství či pneu.