KARIÉRA: Prodejce / mechanik jízdních kol – MOJEKOLO Ostrava

Pokud byl součástí vašich vánočních předsevzetí závazek najít si novou práci, ideálně v cyklo branži, pak pro vás máme dobrou zprávu! Alespoň jste-li ze severomoravského kraje!

Prodejce / mechanik jízdních kol v prodejně MOJEKOLO Ostrava

Náplň práce:
Komunikace se zákazníky, prodej a poradenství v maloobchodní prodejně
Příprava a montáž jízdních kol, servis jízdních kol
Podíl na organizaci a chodu prodejny

Požadavky:
Velmi dobrá znalost sortimentu jízdních kol a cyklo komponentů
Zkušenosti se servisem jízdních kol výhodou
Obchodní nadání, výborná komunikace, příjemné vystupování, orientace na výsledek a zákazníka
Základní znalost práce s PC
Středoškolské vzdělání s maturitou, případně výuční list

Nabízíme:
Práce na plný pracovní úvazek
Odpovědnou pozici v zaběhnutém pracovním týmu
Zázemí stabilní společnosti
Zaměstnanecké výhody (stravenky, nákup zboží se slevou, firemní akce…)

Nástup: Od 1.3. 2017
Hrubá mzda 17.000 – 22.000,-Kč

Strukturovaný životopis a motivační dopis prosím posílejte na ostrava@mojekolo.cz

Kontaktní osoba: Tomáš Kočí tel: +420 725 363 364

Informace o zaměstnavateli: Schindler, spol. s r.o., Slezská 101/112, 747 27 Kobeřice, www.schindler.cz

Rozšiř team MOJEkolo.cz – více na www.mojekolo.cz/info/kariera