Kariéra – MojeKolo.cz

MojeKolo-Brno-Prodejce-MechanikJsme cyklistický server, proto nás zajímá vše okolo kol… Proč tedy nedat k dobru, když se v oboru naskytne volné pracovní místo. Jedna pozice se aktuálně stále nabízí u společnosti Schindler s.r.o., provozovatele e-shopu MojeKolo.cz

(text inzerátu)

Společnost Schindler, provozovatel e-shopu MOJEKOLO zaměřeného na veškeré zboží pro cyklisty a výhradní dovozce jízdních kol Ghost, Lapierre, Electra, Salsa, Surley, Cratoni, Knog, Esigrips a dalších významných značek, hledá do svého týmu kolegu/kolegyni.

MANAGER REKLAMACÍ

Popis pozice:

  • Příjem a řízení reklamací.
  • Evidence veškerých reklamací.
  • Komunikace s dodavateli (angličtina případně němčina).
  • Přímá komunikace se zákazníkem.

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou nebo VŠ.
  • Přehled a znalost sortimentu jízdních kol a cyklo komponentů.
  • Znalost angličtiny slovem i písmem.
  • Znalost němčiny výhodou.
  • Zkušenosti se servisem jízdních kol.
  • Velmi dobré komunikační schopnosti.
  • Reprezentativní vystupování.
  • Samostatnost, vlastní aktivita, ochota pracovat.
  • Znalost práce s PC.
  • Praxe v oboru vítána.

Nabízíme:

  • Zázemí silné a stabilní společnosti.
  • Zodpovědnou a zajímavou práci v mladém kolektivu.
  • Plný pracovní úvazek.
  • Možnost odborných školení.
  • Příjemný pracovní kolektiv.
  • Zaměstnanecké výhody: stravenky, zaměstnanecké slevy, účast na eventech.
Místo výkonu práce: Kravaře
Nástup: 1. 11. 2015

Motivační dopis a strukturovaný životopis zasílejte na adresu: kariera@schindler.cz

Informace o zaměstnavateli: Schindler, spol. s r.o., Slezská 101/112, 747 27 Kobeřice.