Specialized Fuse / Stumpjumper FSR 2016 – fotogalerie

Specialized Fuse (6Fattie / 27,5+) - testTroufám si hádat, že jste nejspíš zaregistrovali pár informací o naší cestě na Specialized Trail Days a zde konanou prezentaci novinek 2016. Aktuálně usilovně pracuji na soupisu poznatků z jízdy v sedle novinky kategorie 6Fattie (27,5+) – Specialized Fuse. Text bude zítra, dnes alespoň pár fotek.

Když už fotogalerie novinek z Trail Days, tak hned dvě. Jedna věnovaná již zmiňovanému „polotlusťochovi“ Fuse, druhá v původním článku blíže představenému Stumpjumperu FSR v modelovém provedení S-Works z ročníku 2016.

K vybraným fotkám najdete i popisky pod obrázky (po rozbalení galerie). Bonusem budiž mapa projetého trailu a odkaz na GPX data.

reklama

Základní data
Lokalita: Broumovsko
Délka: 31 km
Převýšení: 676 m
On-line mapa a GPX data

Specialized TrailDays-mapa

Specialized Fuse – 6Fattie (27,5+)

Foto: Štěpán Hájíček / Jízdní: Foto: Tomáš Vychlopen, Postproces: www.bearfoto.cz

Specialized Stumpjumper FSR S-Works (2016)

Foto: Štěpán Hájíček

Líbí se vám článek? Podpořte nás na vaší sociální síti. Díky
 • Karel N.

  Nepřijde Vám ten představec extradlouhý na tento typ kola ? Sice mám 195cm, ale za mě čím kratší, tím lepší. No a ty kliky už by taky mohli udělat jak to má RaceFace s cinchem. Jinak docela hezký na S. Ten kříž větší než převodník vypadá divně. Jinak pecka je ta díra do rámu na nářadí a duši.

  • Petr Duchna Ducháček

   Ptal jsem se na představec hned jak jsem ho viděl. Odpověď je že je to kvůli ovladatelnosti kola, což mi tedy nesedí k jeho AM/poEnduro předsevzetí. Jinou odpověď jsem z mechaniků nedostal a projet jsem si kolo nemohl, na dlouhou se nepůjčovalo.
   Převodník je 32 zubů, proto vypadá tak malej a spodní trojúhelník je opravdu masivní a spodní trubka má úmysl zapsat se do Guinessovi knihy. Ovšem je to z důvodu tý mechanický kapsy. Moje druhá otázka byla na nějaké větší krytí, protože to bude chytat kameny jak swiň. Nějaký plastový nárazník by prý měl být…možná. A jak se ukázalo na dlouhý, kde jedno z těchto kol schytalo solidní ránu s menší ďubkou, tak je to to opodstatněná výtka.
   Kolo je to nádherným, ale některý věci na něm nechápu.