TrailHead – nový rozcestník pro naše i vaše výlety

TrailHead.cz - novy prostor pro nase vyletyPřed chvílí mi ve schránce přistálo upozornění, že se usilovně pracuje na novém portálu, kde bychom mi všichni mohli sdílet své tipy na výlet, podělit se o oblíbené lokality, a tak dále. Zatím je aktivní pouze základní stránka, směřování tohoto projektu nás ale hodně zaujalo.

Prvně si klikněte na odkaz TrailHead.cz a uvidíte základní informace. Mapa ani možnost vkládání výletů zatím nebyly spuštěny, na celém projektu se zatím pracuje a rovněž se sbírají data týkající se zájmu nás bikerů a podobnou službu. Za BikeAndRide.cz zájem rozhodně máme. Krásně by se takto spravovala databáze našich cest, výletů a mapových, či lépe řečeno navigačních GPX dat.

Co TrailHead nabídne? – To, čím jej naplníme!

OBJEVUJ NEZNÁMÉ TRAILY
TrailHead nabídne přehledné zobrazení trailů i s hodnocením ostatních uživatelů a díky tomu možná objevíš ve svém okolí cesty, stezky a pěšiny, které zatím neznáš, přitom čekají jenom na tebe!

PŘIDÁVEJ NOVÉ
Každý uživatel bude moci vložit své traily nebo celé lokality a spravovat je, vkládat fotografie, videa, aktualizovat informace. Za své traily může sbírat cenné body a růst v žebříčcích hodnocení.

STAŇ SE ČLENEM KOMUNITY
V komunitě je síla a proto TrailHead umožní každému uživateli hodnotit kvalitu trailů a jejich obtížnost. Zároveň umožní přidávat další fotografie, videa a psát uživatelské recenze.

Teď už jen aby se to rozjelo…

TrailHead.cz - novy prostor pro nase vylety

Líbí se vám článek? Podpořte nás na vaší sociální síti. Díky
 • Ondra

  Tak nekdo to stihl o par mesicu prede mnou. Nu coz, pokracuju ve vychove deti. A rad se konecne vrhnu do vyru socialni site. Pac i kdyz by to pres fejsicek slo, tam me nikdo nedostane – chci jezdit ne lajkovat.

  Mam pred sebou mapu jeseniků s 30 trailama asi v sesti obtiznostech. Jo chci to samy pro Beskydy Hostyny Teplicko Bily Karpaty a Prahu. Dal od nas za den autem nedojedu.

  Pokud bych nasel tady u nas tri typky co se mnou to objezdej, muzu sestavit top ten + jeste jednou druha desitka. Myslim, ze se s roli lokalniho gajda asi smirim a zacnu na tom delat.

  Tak snad se mi podari vyrobit aspon pozvanku sem k nam do jestrabniků, protože Kouty pro ty nase rejs bajky nak nejsou, treba napresrok, ale vybrzdeny rolety a pet az sedum minut srandy me na enduro kole nestaci. Sem sprostej s Trnkou. Vstavam denne rano ve ctyri, abych ten kopec vyjel sam a oni na zavod nechaj jezdit lanovku…

  Bike and ride je pro me psychoterapii – to mate za to, ze ste si nevybrali za ram patriota.

  • Kamil

   Do Beskyd jdu klidně s Tebou…

   • Ondra

    To sou dva + další lidi co už kolo dělaj okrajově. Pokud se ozve ještě třetí, a pokud by ti zmínění měli čas na amatérskou tvorbu map, můžeme spolu něco stvořit. kontakt: ondrejkropac@centrum.cz

    nanetu@seznam.cz

    …kdo se ozve tomu pošlu mapku Jeseníku a Kralickýho sněžníku s popisem trailových možností. Guide spustím až udělám fotografický podklady… Ale možnost zpracovat Beskydy je pro mně ohromně lákavá. Hledám traily kolem 5-10 km. Kromě hřebenu Javorníků sem tam na nic většího nenarazil.

    • Kamil

     Tady jde o to, že já dokážu udělat luxusní 40km vyjížďku s cca 1,5km asfaltu, aniž bychom museli vyloženě do hor, na kterou mi kamarádi řekli, že tak často nebrzdili, nerozjížděli se a netočili řídítkama ani nepamatujou. 😀

     Ale i vloženě v Beskydech lze najít pěkné traily. Jenom jsou většinou nalezené na náhodu. Podle mapy nemůžeš vědět, že je to tam pěkné.

     • Ondra

      Chesus pane, dyď voto nám de. Kontakt?

    • Kamil

     holub.kamil(utopenec)kentrum.kz