JBC 4X Revelations již za necelé 2 týdny!

JBC 4X RevelationsJiž za necelé dva týdny proběhne v Jablonci nad Nisou v nově vybudovaném bikeparku historicky první závod světové série ve fourcrossu na území ČR, který nese název JBC 4X Revelations. Navíc za účasti těch nejlepší fourcrossařů planety včele s Tomášem Slavíkem.

JBC 4X RevelationsTento závod bude premiérou nejen pro ČR, ale i velkou novinkou pro celý bikový svět a to díky trati, která je dokonale připravena na tuto jedinečnou událost. Překážky úctyhodných rozměrů předčí svojí náročností i ty nejtěžší světové tratě a proto není divu, že si JBC 4X Revelations získal velkou pozornost jezdecké elity z celého světa.

„Trať je doslova šílená! Je to neporovnatelné s jakoukoliv z nynější 4X tratí evropského i světového seriálu. Přestože je technicky hodně náročná, je zároveň poměrně bezpečná. Dráha má prvky, které nebyly nikdy při závodech vyzkoušeny a toto bude jejich premiéra. Wallride (4×12 m velká dřevěná stěna, úhel 90°) a lesní sekce budou asi nejzajímavější. Trať je neskutečně rychlá a má spoustu variant na předjíždění. I když jedu trať po dvacáté, vždy mě dokáže překvapit…,“ konstatoval Tomáš Slavík, který zároveň stojí za její realizací.

Nejrychlejší jezdci světa se začnou sjíždět do JBC bikeparku v Jablonci nad Nisou již ve čtvrtek 1.8. kvůli oficiálním tréninkům, aby mohli v pátek zahájit závod kvalifikací do JBC 4X Revelations. Samotný závod pak vypukne v sobotu 3.8. v 17:00! Pro ty, kteří nezvládnout dorazit máme dobrou zprávu – celý závod můžete sledovat živě na internetu! http://extreme.com/mountainbike/1029759/4x-pro-Tour-round-4-live

V pátek se můžete taky těšit na WARM UP party v areálu JBC bikeparku za účasti skvělých Djs a v sobotu pak oficiální Masters of Dirt afterparty, kdy vystoupí Pipes and Pints a zahraniční DJ Mosaken + Dj Danny la Vega.

Pro kompletní program a více informací najdete na webu www.jbc4xrevelations.com a především na FB fanpage www.facebook.com/jbc4xrevelations

Chcete-li se řádně naladit, pusťte si video pozvánku, jejíž úvod se záěry z ptačí perspektivy stojí za to.

JBC 4X Revelations

JBC 4X Revelations

JBC 4X Revelations

JBC 4X Revelations

JBC 4X Revelations

Líbí se vám článek? Podpořte nás na vaší sociální síti. Díky