Centurion Numinis Ultimate 3 – video preview

Centurion Float Numinis Ultimate 3 - video previewPřed koncem světa (před koncem roku) a také předtím, než na Česko padla „sváteční slota“ (myšleno uplakané šedivé počasí) jsem stihl něco najezdit a natočit na německé specialitce Centurion Float Numinis Ultimate 3, jehož plnohodnotný test uveřejníme po novém roce.

*Centurion nám do testu zapůjčil e-shop, který je zároveň dovozcem kol této značky – BikeStrike.cz

Centurion Float Numinis Ultimate 3 - video preview

Centurion Float Numinis Ultimate 3 - video preview

Líbí se vám článek? Podpořte nás na vaší sociální síti. Díky
 • Andy

  Vim ze je to OT… ale jaka je kombinace RR na predni NN na zadni? Osobne bych jezdil urcite opacne. Diky. Jinak kolecko vypada luxusne!

  • Ahoj, poněkud se ztrácím těch tvých zkratkách takže ti nedokážu odpovědět. Každopádně podrobná specifikace k tomuto kolu je zde: http://www.bikestrike.com/cz/testbikes/

  • Jakub Svoboda

   V panujících blátivých podmínkách, kdy se ploužíš skoro krokem všemožným marastem, je i tohle vcelku pochopitelná kombinace. Předek neustřelí díky nevelké rychlosti, ale vzadu tomu v záběru (třeba ve výjezdu terénem) nějaká ta adheze chybí.

   Ale jinak souhlas, v běžných podmínkách NobbyNic dopředu a RRona dozadu.

   • Jéé, Kubo díky za rozluštění 😉
    Pravavda, taky jsem na tu kombinaci RR a NN překvapeně zíral, ale na zmrzlé hlíně to fungovalo parádně. Za sucha drží RR na předku parádně, do bahna bych dal NN na obě kola, ale to už je spíš taková osobní alchymie…