Specialized 2013, Kouty n.D. (video)

SPECIALIZED 2013 - Kouty nad DesnouNedávno konanou prezentaci Specialized 2013 v bike parku Kouty nad Desnou jsme vám již přiblížili formou klasické reportáže, k níž dnes přidáváme i video z našeho řádění v tomto parádním Jesenickém bike parku.

Zároveň se jedná o naše první video pořízené aktuálně zkoušenou kamerou Drift HD. Další videa a více o ní již brzy v klasickém redakčním testu. Na příště ještě musíme lépe vyřešit upevnění helmy, aby se kamera na hlavě tolik neklepala…

Prezentace Specialized 2013 – Bikepark Kouty from Jakub Svoboda on Vimeo.

Dle informací od dovozce kamer Drift může být zdánlivá horší kvalita daná pouze základním účtem na Vimeo (pokud chcete shlédnout video v plné kvalitě, proklikněte se přímo na stránky Vimeo.com

Každopádně pro porovnání přikládáme ještě druhou verzi nahranou na YouTube pro porovnání.

Kouty DH – komentovaný sjezd s Michalem Prokopem

Do třetice, ať neděláme kameře Drift HD špatnou reklamu, protože ona si to rozhodně nezaslouží, přidvám ještě video z helmy Michala Prokopa, který vás komentovaně provede DH tratí v bikeparku Kouty na které se 26.8. 2012 pojede mistrovství ČR ve sjezdu.

Michal Prokop – Bikepark Kouty, komentovaná trať Mistrovství ČR DH 2012 from Drift Czech on Vimeo.

Líbí se vám článek? Podpořte nás na vaší sociální síti. Díky
 • Rudy

  video taka oddychovka .. ale som myslel ze kamera bude na tom lepsie .. stabilizace dakedy uplne strasna .. sice svetelne sa prisposobuje rychle (lepsie ako gopro) ale necyhytava vyvazenost .. teda myslel som ze bude na tom lepsie ..

 • wez

  Kam se tohle hrabe na gopro 😀

 • Štěpán Hájíček

  Varianta z YouTube by na tom měla být lépe. Ono Vimeo, pokud nemáte Plus účet, trochu více video komprimuje.
  POZOR – kdo řeší kvalitu výstupu – přepněte si prosím na HD (720p) 😉

 • Štěpán Hájíček

  Pro všechny případy a pro všechny rýpaly přidávám ještě video z helmy Michala Prokopa, které je technicky lépe natočené a méně komprimované, aby se projevili kvality kamery Drift HD.